V detstve aktívny športovec. Rýchlostná kanoistika, stolný tenis, ľahká atletika – beh na dlhé trate až po zranenie kolena na športovom gymnáziu v Bratislave. Vždy ma zaujímalo, ako funguje ľudský organizmus. Informácie čerpám z rôznych zdrojov, no najviac ma oslovila Tradičná čínska medicína a jej celostný prístup k človeku a jeho zdraviu.
Masážam a Reflexológii sa profesionálne venujem od roku 2013, kedy som v Škole masérov a saunárov (ŠKOMAS) absolvoval Ministerstvom školstva akreditovaný rekvalifikačný kurz klasickej masáže. Masáže ma oslovili, a tak si svoje vzdelanie ďalej doplňujem. V roku 2014 som absolvoval akreditovaný rekvalifikačný kurz športovej masáže. V roku 2019 som sa zapísal na pomaturitné štúdium na Strednú zdravotnícku školu v Skalici odbor masér. Štúdium som ukončil v roku 2020 maturitnou skúškou. Odbornú prax som absolvoval vo Fakultnej nemocnici Skalica, v kúpeľoch Piešťany, v kúpeľoch Smrdáky a v zariadení pre seniorov Jesénia v Skalici.


Ďalej som absolvoval kurzy:
2013 Reflexná masáž chodidiel – ŠKOMAS
2013 Kurz Reflexní terapie – Július a Beáta Patakyovi
2014 Škola Reflexní terapie – Július a Beáta Patakyovi (rozšírenie kurzu reflexnej terapie)
2013 Kurz Korekcia pohybového aparátu – ŠKOMAS
2013 Kurz Tejpovania – ŠKOMAS
2013 Manuálna lymfodrenáž – ŠKOMAS
2017 Medová masáž – ŠKOMAS
2017 Masáž lávovými kameňmi – ŠKOMAS
2023 Terapia telovými a ušnými sviečkami – Medosviečky

Osvedčenia o absolvovanom vzdelaní nájdete v záložke VZDELANIE.


Primárne sa venujem Reflexnej terapii chodidiel, ktorú dopĺňam masážami. Základom masáži je klasická masáž, jedna z najúčinnejších masáži vôbec.